Ask me anything!

15. října 2012 v 21:30 | BAuu |  Ask me anything
Slíbila jsem tuto rubriku. A moc se na ni těším, i když vím, že nebude zrovna zaplněná. Třeba skončí jako ta s recepty, ale třeba taky ne. Uvidíme.

Inspiraci jsem pochytila na jedněch úžasných stránkách, kde trávím taky dost času, kdy lidé mohou psát uživateli a ptát se ho na věci, které ho zajímají, nebo stačí jen něco oznámit, říct milá slova, cokoliv, a já na ně odpovídám a udržuji tak aspoň nějaký kontakt. Je to strašně fajn, když lidé projeví zájem a třeba by se jednou rád někdo na něco zeptal a chtěl o mně něco vědět, a já bych ráda odpověděla i tady.

Nebráním se žádným otázkám, samozřejmě ve vší slušnosti. Byla bych i ráda, kdyby mi psali lidé, kteří vlastní blog, a ne jako anonym - chci vědět, s kým mluvím, a kdo se o mě a můj život zajímá. :)

Přidávejte otázky do komentářů pod tento článek, budu je pravidelně odchytávat a odpovídat. :) Už se nemůžu dočkat, kdo bude první!

Nažhavte klávesnici, drazí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 18. října 2012 v 19:20 | Reagovat

Vždycky mám miliony otázek, ale když přijde možnost, se zeptat, tak vim prd. :D Ale jestli říct milá slova, tak že fakt nádherně kreslíš a že jsem ráda, že jsem na tvůj blog před nějakejma 2 - 3 rokama (nebo kdy, už to bude nějakej ten pátek :D) narazila. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.