Chaotik.

8. května 2013 v 13:34 | BAuu |  když mám potřebu psát...
"Jarní úklid mám v plánu od konce března, a nehnula jsem prstem. Tedy, spíš mé pokusy byly... no k ničemu. Skříň jsem přehrabala, a uspořádala jinak, místo plánovaného vyhazování jsem doplnila dalšími kousky, boty se mi nikam nevejdou, a celkově mám moc věcí. Sakra."
Přesně tohle jsem právě napsala ke Slečně P., která mi připomněla mou myšlenku "je volno, zkusím si uklidit". Houby, nic jsem neudělala, a bude půl druhé. A místo uklízení vám o tom raději píšu, jsem asi divná.

Státní svátek je pro mě den, kdy si můžu znovu uprostřed týdne rozhodit spánek, a další den kňourat v práci, že chci víkend, naplánovat si věci, které chci stihnout, protože víkend je jinak dost krátký haha, ale neudělat nic. Vzhledem k tomu, že můj pokoj (rozuměj Komnata nejvyšší potřeby, protože je tu stejný chaos jako tam) je více méně přeplněn, chtěla jsem tomu dát aspoň nějaký řád. V chaosu se vyznám, ale na oko to vypadá příšerně. Holky mají přeci uspořádané věci, a jejich pokoje vypadají tak útulně. Pche, neví, o čem mluví, protože mi to nikdy nevydrží, ať se snažím jak chci. Aby to nevypadalo, že jsem čuně, svádím své nepořádky na to, že my umělci to tak prostě máme. Moc lidí mi to asi nevěří. Asi tak.

Místo úklidu skříně - výměny zimního oblečení za to letní, jsem přerovnala věci na ramínkách, pro jistotu přikoupila dalších devět kousků oblečení, protože jsem měla štěstí na slevy i velikosti, kozačky hodila do skříně do krabic, do kterých nepatří, ale byla líná to rovnat, ale zapomněla vyndat ty letní, a už se mi do toho nechce. Hehe. Visí mi tu kabáty, kterými jsem posedlá, a střídám je v nošení, mám na stole talířek s hromadou naušnic a řetízků, které potřebuju připnout zpět na nástěnku, urovnat si obrázky, které se mi válí všude, VŠUDE, nějak se konečně rozhodnout, kterou kabelku nosit a zbytek srovnat do police, kam se nevejdou, a zápasit pak s každým otevíráním dveří, aby kabelky nevypadaly ven, když pospíchám, ale stejně vypadají, a já je roztržitě házím zpátky s nadávkami, které nezní vůbec hezky, a tak nadávám anglicky. Prakticky bych nejraději i na lidi mluvila anglicky, ale to zas jindy.

Chci dělat lidem radost, a kreslit jim drobné obrázky, a posílat jim je poštou, po internetu, jako překvapení. Chci pro jednou dělat něco pro jiné, jen tak, protože to je hezké.
xxxxx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 8. května 2013 v 15:43 | Reagovat

"My umělci to tak prostě máme." Jo! :D

Já byla nakupovat někdy před měsícem (a když pominu, že jsem koupila hlavně knížky) a na to, jak nesnášim nakupování, jsem přišla se třema plnejma igelitkama a dvěma krabicema bot. :D No, dlouho mě tam nikdo neuvidí.

2 slečna Pé slečna Pé | Web | 8. května 2013 v 21:59 | Reagovat

jde vidět, že jsem tě inspirovala, ale asi vyvolala i špatný poctit:D taky jsem hrozný bordelář a furt kolem sebe poslouchám, že bych měla jako holka mít pořádek. Ono to, ale nejde. Uklidím a druhý den mám zase to samé. Jsem jen zvědavá jak dlouho mi vydrží uklízená skříň a boty v krabici:D. Nejsem ten typ člověka co obětuje spoustu jiných věcí jen za to aby měl doma pořádek, vždycky budou pro mě přednější věci. Ať se daří s úklidem :)

3 any any | Web | 9. května 2013 v 8:26 | Reagovat

tak to jsi frajerka :D .. měla jsem to dřív úplně stejně, než mě to všechno začalo rozčilovat a vše jsem začala postupně vyhazovat :D .. a vše co bylo moc na očích a bylo mi líto vyhodit, tak jsem uschovala do velké krabice na skříň :D .. teď už uklízím pravidelně.. pravidelně urovnám jednou něco tam podruhé jinde, vyhodím pár věcí občas a jde to mnohem lépe :D :D .. a navíc tím neztratím celý den :D :D

4 Chica Checa Chica Checa | Web | 11. května 2013 v 19:03 | Reagovat

Jono, to mně je zase líto ty věci vyhazovat :D,takže proto mě ani moc ,,třídění" skříně nebaví,ale spíš to skončí u klasického srovnání xD
O státním svátku klasicky jenom spím :D, je to super, od rána do večera, nic nedělat, spát, pohoda :D, ještě u prostřed týdne, ideál!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.